Якісна упаковка з 2005 року


Компанія КОРЕС-ПЛЮС - провідний виробник упаковки спіральної навивки. Ми можемо похвалитися більш ніж 15-річним досвідом і займаємо провідні позиції серед кращих компаній, що займаються виробництвом упаковки спіральної навивки. Ми користуємося довірою широкого кола клієнтів з 2005 року на Україні і за кордоном.

Наша стратегія розвитку передбачає постійне поліпшення якості виробленої упаковки і послуг, що надаються клієнтам. Нам вдається досягти цієї мети за допомогою висококваліфікованого персоналу і сучасного обладнання.

Для наших клієнтів ми намагаємося бути партнерами, які прекрасно знають їхні потреби, супроводжують їх розвиток і підтримують їх новітніми рішеннями. Ми постійно стежимо за мінливими технологічними можливостями, щоб в найкоротші терміни надати клієнтам упаковку, оптимально відповідну їх вимогам.

Вся продукція, пропонована клієнтам КОРЕС-ПЛЮС, відповідає найсуворішим вимогам екологічності та якості, і завдяки багаторічному досвіду і високої гнучкості нашої пропозиції ми можемо створювати індивідуальні рішення.Є питання?
Телефонуйте до відділу продажу: +38 050 361-76-07


Виробничі лінії дозволяють випускати продукцію високої якості ( картонні гільзи , картонний тубус , картонний захисний кутник ), з високою точністю різу і мінімальними допусками на геометричні розміри виробу.

У нас ви можете купити гільзу картонну, купити картонний тубус і картонний кутник.


виробляє картонну гільзу

Купити гільзу картонну →

Купити картонний захисний кутник →

Купити картонний тубус →


Верстатний парк підприємства представлений лініями виробництва картонної упаковки:
LT SCD 110 (внутрішній діаметр картонної гільзи 12-100 мм; товщина стінки 1 — 6 мм), кількість гуркотів 8 + 1, з системою багатоножового різання, завдяки якій забезпечується висока точність різу і висока продуктивність лінії по виготовленню паперових гільз.

LT 225 (внутрішній діаметр картонних гільз 25-280 мм; товщина стінки 1 — 18 мм), кількість гуркотів 24 + 1.