Гофроящик

Замовляйте ящики з гофрованого картону, які часто використовуються в якості транспортної упаковки для захисту і транспортування різних товарів.Більшість транспортних коробок виготовлено зі звичайного гофрованого картону коричневого кольору. Однак наші гофрокороба можуть бути не тільки коричневі, а й білі.

гофрокороб

Для гофроящика ми пропонуємо картон різних форматів, виготовлений відповідно до світових стандартів. До гофрокороба відносяться складні картонні коробки з клапанами, дном і кришкою, а також поперечна упаковка, картонні коробки і самозбірні коробки, які входять в асортимент.


⭐ Потрібна консультація?
⭐ Телефонуйте до відділу продажу: +38 050 458-81-41гофроящик

Як вже згадувалося, гофрокартон в основному використовується в якості вторинної упаковки, тобто продукти, вже упаковані в картонні коробки, транспортуються або зберігаються в транспортних картонних коробках. З іншого боку, коробки з гофрованого картону також ідеально підходять в якості первинної упаковки. Оскільки вони можуть бути виготовлені з ламінованого гофрованого картону, вони дуже стійкі до навантажень і підходять для більш важких продуктів і вантажів.

Завдяки ламінування на них можна наносити друк. Якщо вироби занадто великі або важкі для класичних картонних коробок з гофрокартону, альтернативою є ламіновані картонні коробки.

Картонні коробки(гофроящики) використовуються в різних цілях, наприклад, в якості картонних коробок для пляшок, упаковки для електричних приладів або картонних коробок для великих предметів. Завдяки індивідуальній друку коробки мають якісний зовнішній вигляд, який буде максимально переконливий для клієнта при виборі товару на прилавку в торговій точці.


⭐ Потрібна консультація?
⭐ Телефонуйте до відділу продажу: +38 050 458-81-41
⭐ Потрібна консультація?
⭐ Телефонуйте до відділу продажу: +38 050 458-81-41
Гофрокартон: в чому плюси?

Різні види картону - найбільш поширені пакувальні матеріали нашої сучасності. Окремо слід згадати про картони з горфрованним профілєм або просто гофрокартон.

Гофрокартон є багатошаровим матеріалом, який складається з одного або декількох плоских шарів, товщина яких коливається від 3 мм до 10 см. Найбільш поширеним вважається двох-, трьох-, і п'ятишаровий гофрокартон.
Крім того, при виробництві цього виду картону використовується гофрований папір, яка називається флютинг. Як правило, цей папір складається з одного шару і може бути полуцеллюлозний і макулатурний.

При виготовленні упаковки з гофрокартону (гофротари) враховується безліч чинників. Так, розміри цієї упаковки залежать від габаритів продукції, дальності транспортування і крихкості перевезених виробів. Завдяки простоті конструкції гофрокартон протягом багатьох років залишається чи не найбільш вигідним матеріалом для упаковки товарів.


⭐ Потрібна консультація?
⭐ Телефонуйте до відділу продажу: +38 050 458-81-41Виготовлення упаковки з гофрокартону дає чудові результати. За допомогою цього пакувального матеріалу можливе створення тари різної міцності і конфігурації. Крім того, можлива будь-яка обробка упаковки з гофрованого картону.
Ще одна перевага цього матеріалу полягає в його універсальності. Його можна використовувати практично у всіх галузях промисловості.

За допомогою гофрокартону упаковують лікеро-горілчану продукцію, продукти харчування, канцелярські товари, різну техніку і багато іншого. Упаковку з гофрокартону зручно використовувати під час переїзду, а також при зберіганні будь-яких речей.

При виготовленні упаковки можливе використання різного гофрованого картону. Наприклад, різні амортизатори і вкладиші виробляються із застосуванням двошарового картону. Виробництво ящиків здійснюється з використанням трьох-і п'ятишарового пакувального матеріалу. Існує і семишаровий картон, який за своїми характеристиками схожий з дерев'яною тарою. Упаковка продукції хімічного виробництва, різних запчастин і великогабаритних товарів, як правило, здійснюється саме в цей вид гофротари.