Гільза картонна

Картонна гільза

Гільза картонна - допоміжний засіб у вигляді циліндра з картону, використовується для намотування різних рулонних матеріалів стрічок, шпагатів, ниток, плівок, паперу, тканин та ін. 

Також картонна гільза може бути використана як циліндрична упаковка, подарункова упаковка або ємність для упаковки сипучих і штучних харчових і нехарчових продуктів. Картонна гільза є витратним матеріалом для великих виробництв. 

Картонні гільзи (також звані картонними втулками і картонними шпулями) користуються успіхом у виробничих підприємств. 

Їх основне призначення - намотування рулонних матеріалів. Ось тільки деякі галузі застосування картонної гільзи (шпулі, втулки):

Потрібна консультація?
Зв'яжіться з нами: +38 050 361-76-07

  • ⭐ Намотування полімерних рулонних матеріалів: усі види одношарових і багатошарових плівок і т.п.
  • ⭐ Намотування текстильних рулонних матеріалів: тканини і неткані матеріали, нитки, волокна, пряжа, шкіра хутро і т.п.
  • ⭐ Намотування целюлозно-паперових рулонних матеріалів: папір офсетний, папір для мішків, картон рольовий, пергамент і підпергамент, кашированная папір, туалетний папір, папір для факсу і принтера, самоклеючі етикетки і т.п.
  • ⭐ Намотування будівельно-технічних рулонних матеріалів: пароізоляція, рубероїд, сітка будівельна, наждачний папір, ізоляційна стрічка, лінолеум, покриття для підлоги і т.п.
  • ⭐ Намотування пакувальних матеріалів: пакувальні клейкі стрічки, двосторонні клейкі стрічки, пакувальні стрічки РР, пакувальні стрічки ПЕТ, шпагат полімерний і паперовий, стрейч-плівка, фольга, мішки, плівки й клейкі стрічки різних видів і т.п.
  • ⭐ Циліндричні ємності (тубуси): сіль, спеції, чіпси, лікеро-горілчані вироби, хімічні суміші, пральні та чистячі порошки, тубуси для поліграфічної продукції і т.п.
  • ⭐ Подарункова упаковка, красива подарункова упаковка для спиртних напоїв (вин, коньяків та ін.).

Купити картонну гільзу: +38 050 458 81 41