Картонний кутник

картонний куточок

Захисні картонні кутники надійно захищають картонні коробки, в яких перевозяться або зберігаються цінні, крихкі речі.

Переваги картонного кутника «КОРЕС-ПЛЮС» дозволяють істотно економити на доставці вантажів!

Завдяки використанню картонного кутника для безпечного перевезення вантажів картонні коробки менш схильні до розривів і пошкоджень, особливо тим, які з'являються на краю упаковки.

Картонний кутник для транспортування вантажів набув широкого поширення, так як виконує захисну функцію. Захисний картонний кутник оберігає натягнуті транспортні ремені від пошкоджень.

Потрібна консультація?
Зв'яжіться з нами: +38 050 361-76-07

З допомогою картонного захисного кутника відправник вантажу економить місце в машині, робить палети вище і стійкіше.

Транспортний картонний кутник широко використовується, оскільки виконує захисну функцію. Він здатний захистити практично будь-який вантаж, не тільки невеликий, але і більший.

Транспортні картонні протектори мають безліч переваг, вони не мають великих розмірів, їх легко встановлювати і зберігати, а також вони дуже легкі.

Картонний кутник продовжить термін служби транспортного ременя, і транспортним компаніям не доведеться витрачати зайві гроші на покупку додаткових ременів для вантажів.

Всі ці переваги картонного захисного куточка «КОРЕС-ПЛЮС» дозволяють істотно економити на доставці вантажів.

Крім того, захисний кутник з картону - крім запобігання погіршенню якості транспортування - значно покращує загальний естетичний вигляд упаковки.

Потрібна консультація?
Телефонуйте до відділу продажу: +38 050 361-76-07

Застосування картонних захисних кутників:

  • ⭐ Для захисту кутів і країв упакованих предметів.
  • ⭐ Для зміцнення картонних коробок і захисту їх від пошкоджень, починаючи з краю коробки.
  • ⭐ Картонний кутник використовується транспортними компаніями, магазинами, складами, оптовиками і виробничими підприємствами для упаковки транспортуємих товарів.


Характеристики картонних кутників «КОРЕС-ПЛЮС»:

  • ⭐ Картонний кутник виготовлений з використанням сучасних технологій.
  • ⭐ Кутники картонні «КОРЕС-ПЛЮС» виготовлені з якісного картону.
  • ⭐ Картонний кутник екологічно чистий і придатний для вторинної переробки.
  • ⭐ Кутники доступні в різних розмірах і версіях для упаковки будь-яких предметів.


картонний куточок

Картон - матеріал з незвичайними властивостями. З одного боку, він міцний і стійкий до зовнішніх чинників, а з іншого - м'який, підходить для формування, різання або різних видів профілювання.

Завдяки цим характеристикам картон використовується в широкому спектрі завдань - в тому числі при транспортуванні, зберіганні товару і торгівлі.

У всіх цих галузях використовуються не тільки картонна гільза, картонний тубус але і картонні кутники.

Захисні картонні кутники, пропоновані виробником картонної упаковки «КОРЕС-ПЛЮС» для фіксації піддонів і вантажів під час транспортування, засновані на складному виробничому процесі, в якому картон піддають безлічі пресувань, формування або обробки спеціальним клеєм. Кінцевим результатом цього виробничого процесу є створення професійного картонного кутника, о відрізняється дуже високою якістю та екологічністю. Виготовлений на нашому підприємстві захисний картонний кутник використовується в багатьох галузях і характеризується великим діапазоном застосування.

Ми пропонуємо картонні кутники, які високо цінуються і широко використовуються при транспортуванні, переміщенні або підготовці поштових посилок, і будь-яких інших перевезеннях вантажів.

Завдяки власному виробництву - жорсткі картонні кутники, включені в онлайн-пропозицію, доступні без перебоїв. Ми також виконуємо спеціальні замовлення - крім готових кутників, ми пропонуємо картонні кутники на замовлення, тобто вироби на основі ваших рекомендацій.

Якщо вас цікавить оформлення замовлення на картонні кутники з індивідуальними характеристиками - звертайтеся до наших консультантів , з якими ви погоджуєте деталі кінцевого продукту (ширину захисного кутника, товщину картону і довжину кутника).

Менеджер з продажу Андрій Сова: +38 050 361-76-07